Xiaomi Türkiye Garantili Servis Merkezi Antalya’da

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin ardından nihayet Xiaomi Antalya’da da Yetkili Servis Merkezini açmış. Bilindiği üzere Xiaomi, Redmi cihazlarda meydana gelen arızalar için Genpa ya da Evofone Servis Merkezlerine ulaşmak gerekiyor. KVK Merkezleri gibi yaygın kuruluşlar ya da ilk anda ulaşılan google aramaları ile müşteri temsilcileri ne yazık ki kullanıcıları İstanbul ya da Ankara’ya cihazlarını gönderme konusunda yönlendirme yapıyorlar. Pek çok kimse de “Servis Garantili” diye direk buralara yolluyorlar cihazlarını… Sonuç; günlerce süren kargo, cihaz tamir sırası, geri bekleyiş, vs.

Xiaomi Antalya
Xiaomi Antalya

Oysa Antalya’ya yeni açılan “Xiaomi Türkiye Garantili” Yetkili Servis, konum olarak rahatlıkla ulaşılabilir (Açık adres ve telefon bilgilerini aşağıda paylaştım) ve gayet hızlı işlemleri gerçekleştiriyor. Cihazımda meydana gelen kronik parmak izi okuyucusu (Xiaomi 11 Lite Touch ID) sorununu 1 günde giderip, üstelik verilerimi silmeye/sıfırlamaya gerek kalmadan geri teslim ettiler. Bende hem teşekkür etmek hem de başkalarına da faydalı olmak adına bu paylaşımda bulunmak istedim.

AdresİSMET GÖKŞEN CADDESİ HÜSEYİN AKÇOR 2 APT. NO:40/E ŞİRİNYALI/ANTALYA
Telefon441 21 18 Whatsapp Destek Hattı: 0542 441 21 18
E-mailantalyateknikservis@evofone.com
Xiaomi Yetkili Servisi Antalya

2 thoughts on “Xiaomi Türkiye Garantili Servis Merkezi Antalya’da

  1. İsa says:

    Çok teşekkürler, telefonumuzu İstanbul’a göndermekten kurtulduk bu bilgilendirme sayesinde.

    Yanıtla
  2. Belgin Aslan says:

    Çok teşekkürler, faydalı bir paylaşım olmuş. Bende İstanbul’a gönderecektim neredeyse cihazımı. (MarkAntalya çaprazındaki KVK Yetkili bayii o şekilde yönlendiriyor malesef))

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir